2017-2018 навчальний рік.

Керівник клубу 5-6 класів Комар Катерина Ярославівна.

В цьому навчальному році обрано форму спілкування у формі заочної подорожі країнами Євросоюзу.

Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva.

Відповідально віднеслись до проведення засідання учні 5-Б класу (Класний керівник Васильєва Ольга Іванівна) Добре підібраний відео матеріал в поєднанні з гарною дикцією учнів сприймався присутніми чудово. Про це наголосила завуч школи Колобіхіна Лариса Федорівна та Заступник директора з виховної роботи Котенко Яна Валентинівна. Хоча і віртуальна, але подорож була цікава і пізвальна.

Матеріали засідань клубу.

Керівник клубу: Васильєва Ольга Іванівна.

Щоб добре говорити, ви повинні не тільки мати предмет розмови, а й уміти висловлюватися. Від чого це залежить? Від вибору слів. Люди, які мало читають і мало говорять, мають дуже бідний словник. Говорячи, часто замовкають, підшукують слова. Через це їх мова малоцікава. Збагачуйте свій словниковий запас. Мета клубу "Спілкування" вчити володіти мистецтвом красномовства.Чому в нас два вуха і лише один рот, пояснив стародавній філософ Епітет: "Щоб ми слухали вдвічі більше, ніж говорили".

Правила членів клубу:

Поводьтеся з іншими так, як ви хочете, щоб вони поводилися з вами.

Навчіться слухати інших.

Будьте милі й товариські.

Проявляйте інтерес до інших людей та до їх справ.

Будьте чемні.

Не будьте злісні і запальні.

У взаєминах з людьми навчіться давати, а не лише брати.

Вчіться добре говорити, підтримувати розмову.

22 жовтня 2014 року відбулося засідання клубу "Спілкування", на базі учнів 7-8 класів. Урок "Мужності" за участю бійців 79 аеромобільної бригади старшого сержанта Степаненко Миколи Анатолійовича і старшого прапощика Конюхова Євгена Валерійовича не залишив байдужих в залі.Тема військово-патріотичного виховання завжди була на висоті, а події цього року посприяли тому, що вона стала темою номер один. Спочатку військові розповіли коротенько про свою службу та участь в АТО, потім старшокласники задавали питання. Бесіда була теплою. Учні подякували захисникам-героям, подарувавши їм квіти та малюнки про мир і єдину Україну, але найбільш зворушливе було вітання учениці 8-Б класу Шаманської Вікторії, яка написалала вірш про події, які відбуваються в Україні і заспівала акапельно пісню "Чорнобривців насіяла мати." У присутніх заблищали очі від сліз...

1 18 листопада 2014 року відбулося чергове засідання клубу під назвою "Це скромне диво - спілкування" Підготували захід учні 7- А класу під керівництвом Вишневецької Тетяни Гаврилівни. 2 3 4 5 6 7

Бути самим собою

Мета заходу: виховувати в учнів природність, доброзичливість, врівноваженість; розвивати уміння керувати своїми емоціями. Захід розпочався вчасно, в залі панувала дружня атмосфера, члени клубу були зацікавлені запропонованим матеріалом, вели себе тихо, стримано, активно відповідаючи на питання, які ставили господарі клубу, учні 7-Б класу. В заході прийняли участь всі учні класу, які продемонстрували свої здібності: танцювали, аналізували відеоматеріал і в кінці колективно заспівали фінальну пісню. Вдалим було домашнє завдання: виготовлення масок "щастя", "суму", "подиву", всі підійшли до процесу виготовлення творчо. Члени клубу реагували емоційно, посміхались.  Вправа "Передача почуттів" викликала шквал емоцій. Мета заходу досягнута: задуматись над своїми чеснотами, пізнати себе і змінюватись в позитивну сторону.  Захід підготувала класний керівник Васильєва Ольга Іванівна. З заключним словом виступила завуч по навчально-виховній роботі Колобіхіна Лариса Федорівна, яка відмітила актуальність теми та гарну підготовку дітей.

Чарівна пора юності, пора пізнання самих себе і довкілля, час, коли майже до кожного приходить перше кохання .

І з ним пов"язані не тільки перші щасливі неповторні переживання, а й гіркі та болючі розачарування. Що ж, кохання не купиш за гроші. Тут потрібна твердість і правдивість, але не зайві ще й душевна доброта, такт, розуміння. Про це чарівне почуття йшла мова на засіданні клубу. Вірші, сценки, відеоматеріал викликали позитивні емоції старшокласників та присутніх вчителів. Керівник клубу Васильєва Ольга Іванівна побажала всім присутнім знайти свою другу половинку, закохатися і стати сильними як Боги. Котенко Яна Валентинівна подякувала господарям клубу, учням 8-А класу на чолі з вихователями Кухоцькою Оленою Олександрівною та Максимом Олександровичем за підготовку і проведення заходу та дала кілька порад.

Минуще все, любов лиш вічна.

Міліють ріки, душі і слова.

І лиш вона пронизує сторіччя,

Перецвітає й знову ожива.

Заключне засідання підготували учні 8-Б класу на чолі з вихователями Драчевською Галиною Петрівною, Тереховою Наталією Володимирівною та Зубковою Оленою Іванівною. З пошани до матері починається Людина. Пам'ятаймо це, якщо хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виростали милосердними, чуйними людьми. Учні вдячним словом вшанували жінок – матерів, привітали всіх зі святом. Побажали добра і здійснення материнських мрій і надій, успіхів у вихованні вірних українців і українок, бо від них залежить доля України. У присутніх мам заблищали сльози радості. Кажуть, що великі люди не народжуються – їх виховують матері. Все це факти, які тільки підтверджують, що впродовж тисячоліть, незважаючи на лихоліття, жінка-мати є вічним джерелом невичерпної любові та берегинею національних традицій. Представники класів підготували домашнє завдання - вірш про маму. З заключним словом виступила директор школи Макарова Галина Олександрівна.