Вітаю Вас, Гість

Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою, саме в кінці серпня – на початку вересня відмічається зростання рівня аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції , вихователі, вчителі приділяють дітям особливої уваги, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги Правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання. Фото виставка - один з видів роботи з даної тематики.

Під дощем чи у спеку,

Та в відведений строк

В школі кожной весни

Є останній дзвінок.

 

 

Продовжуємо роботу по озелененню школи. Маша, маємо надію, що твої ПІВНИКИ порадують око не одному поколінню школярів.

Вивчаємо історію міста... 19 травня 2015 року

   3

 2

Територія нашої школи - це справжня оаза в мікрорайоні міста. Приємно бачити, як змінюються обличчя дітей і дорослих від насолодити споглядати навколо себе красу квітів, трав, дерев і кущів, що буяють з ранньої весни до пізньої осені.

Справа озеленення території - кропітка, щоденна, вона требує великої праці та немалих грошей. Проте, дякуючи справжним патріотам школи та подвижникам цієї справи, ми живемо і працюємо серед рукотворної краси. Невтомно очолює цю справу директор школи Макарова Галина Олександрівна. Сьогодні, 08.05.2015 року, висаджували чергову партію саджанців доповнюючи алею СЛАВИ, яку було посаджено на честь 65-річниці Перемоги. 2 3 4

З гордістю цю роботу виконали учні 7-Б класу на чолі з вихователями.

70 років минуло з того часу, як відлунали останні залпи Великої  війни. А народ продовжує любити і співати невмирущі пісні. Бо в них - величезна душа народу, вистраждана та незламна.

Кто сказал, что надо бросить Песни на войне?

После боя сердце просит Музыки вдвойне!

 

Сучасний Миколаїв — це політичний і культурний центр Півдня України. Вивчаємо історію міста та країни.Квітень 2015 року.

Для наслаждения полнотой жизни, нужно непрерывно быть в состоянии движения, только в таком случае один день будет отличаться от другого. 21.04.2015

  

Навесні в парках по-особливому красиво: зелені дерева, красиві кущі та квіти, які лишень розпустилися, в поєднанні зі свіжим повітрям дарують незвичайну естетичну насолоду і покращують настрій. Якщо Ви раптом запрацювалися або, можливо, засиділися в чотирьох стінах вашого будинку, найкращим варіантом відпочинку для вас стане прогулянка парком.

Пасхальные ярмарки, где можно купить вещи, сделанные своими руками. Вы сможете не только купить пасхальные сувениры, но и вкусно поесть, пообщаться друг с другом, проникнуться духом Пасхи и просто весело провести время с друзьями или семьей.

Покладання квітів до памятників героям Великої Вітчизняної війни

Щовесни, коли тануть сніги, і на рясті просяє веселка.

Повні сил і живої снаги, ми вшановуємо пам'ять Шевченка.  

Багато літ минуло з того часу

Праправнуки вивчають "Заповіт”

У Каневі вклоняється Тарасу

Не тільки Україна – цілий світ

Мета екскурсії: заглибитись у духовну спадщину великого кобзаря, відчути її актуальність і в наші дні.

Вітаємо всіх з весною-весняночкою, яка подарувала Україні Пророка.

Широка Масляна - Сирна тиждень!

Ти прийшла ошатна до нас Весну зустрічати.

Пекти млинці і розважатися будемо весь тиждень,

Щоб студену Зиму з дому прогнати!

 

 

Тематична лінійка до Дня Рідної мови 16 лютого 2015 року. Моєю Мовою мовлять, речуть, розмовляють, говорять, балакають, оповідають, кажуть, гомонять, моралізують, лепечуть, белькотять, бовкають, гаркають, гиркають оточуючі мене люди… У якій мові є ще така багата емоційно-психологічна лексика, яка дозволяє описати дію і статус, стан і вік людини, її оточення та ще багато інших ознак одним лише словом? Тільки в моїй Рідній Мові!

Україна- скарбниця звичаїв,традицій, обрядів.Вони дійшли до нас крізь століття і сьогодні причаровують своєю глибокою мудрістю. 19 січня була проведена виховна година в 7- б класі про одне з останніх зимових свят.

Город чувствую кожей, его я частица,

Им восхищаюсь, всё ищу знакомые лица.

3 1

 Ёлка у нас высока и стройна,

Вечером вся засверкает она

Блеском огней, и снежинок, и звёзд –

Словно павлина раскрывшийся хвост.

Как хороша новогодняя ёлка!

Как нарядилась она – погляди!

Лицедеи с детскою душой!

Вы живёте ожиданьем чуда,

Что от роли, даже небольшой,

Хоть кому-то да светлее будет.

Я бажаю ВСІМ у Новому році

Подивитися щастю у очі. 24.12.2014

ХАЙ ОЖИВАЄ ІСТИНА СТАРА: ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА… 16.12.2014. Не помилюся, якщо зазначу, що усі діти чекають на зимові свята, і не даремно, бо кожен з них мріє отримати подарунки. Цього разу, напередодні Дня святого Миколая учні 7-Б класу відвідали будинок Малютка для дітей, які залишились без опіки батьків. Зустрів візитерів дуже дружній та привітний колектив дитячого будинку, який піклується про вихованців та любить кожного з них. Сама малеча відкрита для спілкування та для гостей вони розповідали вірші, а також просто щиро спілкувалися., гралися. Працівники закладу, в свою чергу, показали спальні, а також кімнати, в яких діти навчаються, готуються до виступів на святах. Учні, в свою чергу, подякували дітлахам за теплий прийом та подарували їм солодощі, розмальовки, канцелярське приладдя, іграшки, та інші необхідні речі. Дітям було надзвичайно приємно бачити гостей, вони проявляли своє захоплення кожен по-своєму, та з радістю запрошували відвідати їх ще не один раз.   

 

Самотнє дерево і вітерець зламає,

А разом з друзями у тебе сила є.

Без друга не прожити — кожен знає,

Без друга сіре все життя твоє.

Один не станеш по обидва боки,

Та й як одному в світі цім рости?

Чи прогулятися, як поробив уроки,

Чи в парк та в цирк у вихідні піти?

21.11.2014 р в школі -інтернаті № 7 відбувся Урок Пам`яті для учнів 7х-10х класів на тему : "Голод 1932-1933рр. на Україні - як геноцид: мовою документів, очима істориків". Урок проводив вчитель історії Герасименко А.Б.

img style="width: 604px; height: 453px; margin-top: 0px;" src="http://cs623418.vk.me/v623418338/a452/Vy6M-NdCvWY.jpg">

22 жовтня 2014 р,відбулося засідання клубу "Спілкування", на базі учнів 7-8 класів, урок "Мужності" за участю бійців 79 аеромобільної бригади старшого сержанта Степаненко Миколи Анатолійовича і старшого прапощика Конюхова Євгена Валерійовича.

2

20 жовтня 2014 року відбулась лінійка присвячена визволенню України від німецько- фашистьких загарбників. Підготували учні 7б класу під керівництвом вчителя історії Герасименко А.Б.

Дозволяється: проводити спостереження за явищами природи;

фотографувати об’єкти природи;

підсівати багаторічні трави у разі ерозії ґрунту;

насолоджуватися красою природи!

Збережи, не ламай.

Допоможи, не зривай.

Прибери, не пали.

Відремонтуй, не зіпсуй.

Попередь, не сміти.

В гармонії з природою. 2 1 Шкільні роки - щасливі дні! Квест.Під час гри команди учнів 7-Б класу вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості монет, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходили до виконання наступного. Перемогла команда, що виконала всі завдання за правилами. Вітання дівчаткам, які проявили командний дух.

 
 

Ця обзорна екскурсія містом про те, що територія сучасного міста Миколаєва, де опалена сонцем степ зустрічається з голубими валами Чорного моря, терпкі запахи чебрецю й полину змішуються з солоним рибним вітром морських просторів, була відзначена людьми ще в стародавні часи.

Миколаївська земля пам'ятає скіфів, древніх греків, слов'янські племена, ногайські орди, вільних запорізьких козаків. Під час екскурсії учні 7- Б класу багато цікавого дізнатися про те, як завдяки щоденній праці, таланту, інтелекту і терпінню не одного покоління миколаївців, місто за дуже малий для історії строк перетворилося з маленької суднобудівної верфі у великий промисловий, діловий, політичний і культурний центр Півдня України.

1 2 3

 

1 Вересня 2014 року.

Вже дзвінок нам дав сигнал:

Працювати час настав,

Після літа відпочили,

Кожен сил набравсь сповна,

Тож тепер часу не гайте,

Працювати починайте…

3

Девочки, красавицы

Я Вам желаю нравиться.

Желаю быть любимыми,

Всегда необходимыми

Чтоб холили, ценили,

Чтоб берегли, хранили,

Чтоб Вами восхищались,

Чтоб без любви не оставались,

Чтобы здоровье крепкое,

А грусть чтоб незаметная,

Чтоб дом Ваш счастьем полнился

Пусть все мечты исполнятся.

Чтоб милый с Вами был всегда, Чтоб жизнь счастливою была.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 24.03.2014 Ура! Канікули!

   
8 Березня 2014 року
   
Так играй, гитарист, 
ТАК играй, 
Чтоб сердца разрывались
в тишине  застывшей,
Плененной тобой.  
2014 рік Тараса Шевченка.
07.03.2014 Щирі вітання від хлопчиків класу.
   
10.02.14 З Днем народження Ангеліно!
   
07.02.2014 Тиждень математики триває...
  21.01.2014.Вітаємо з 13-ти річчям Джуріна Богдана
Перший сніг
  15.01.2014 Щирі вітання з Днем народження!