Головна » 2017 » Жовтень » 30 » 30.10.2017 Засідання методичного об'єднання вихователів
30.10.2017 Засідання методичного об'єднання вихователів

Фото Olga Vasileva. В школі розпочалися канікули. Для дітей це час довгоочікуваного відпочинку, а для вчителів, вихователів час для самоосвіти, нових творчих ідей, натхнення та обміну досвідом. 5 вересня 2017 року Верховна Рада проголосувала за “Закон про освіту”. Як реформа змінить життя вчителя, школи та учня. Тема хвилює педагогів, тому і обговорення основних змін обговорювали з цікавістю.

Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva. Вихователі отрмали завдання зобразити символами "щит"

Ось такий "щит" маємо на думку вихователів.Фото Olga Vasileva.Настав час для професійного перезавантаження!Фото Olga Vasileva.

Переглядів: 76 | Додав: Olga2013 | Рейтинг: 5.0/1