Головна » 2018 » Жовтень » 18 » БЛАГОДІЙНІСТЬ
БЛАГОДІЙНІСТЬ

Подаруй надію на життя, долучися до боротьби з раком в Україні!

Зроби благодійний внесок!

Наш заклад, вже не перший рік, співпрацює з телеканалом Інтер в їх благородній справі – збору коштів на благодійність.

Через телеканал Інтер  керівництво Національного інституту раку звернулось до всіх небайдужих людей та організацій не залишатися осторонь та долучитись до боротьби з раком в Україні шляхом надання благодійної допомоги інституту на облаштування палати та придбання обладнання.

Національний інститут раку - головний медичний заклад України онкологічного профілю. З кожним роком все більше дітей направляються сюди на лікування. Створення палати для трансплантації кісткового мозку дозволить істотно скоротити чергу на їх лікування. А в їхньому випадку час очікування трансплантації - дійсно питання життя і смерті.

Вся шкільна громада відгукнулася на заклик телеканалу про початок збору коштів та організувала  благодійний осінній ярмарок. Спільна праця вилилась в гарний результат: вдалося зібрати кошти в розмірі 27 тис. 626 грн. 35 коп.

Всі зібрані кошти будуть перераховані за такими реквізитами:

Національний інститут раку

03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

р/р 31253377106549 в ДКСУ в. м. Києві

код банку 820172 код ЄДРПОУ 02011976

№ св-ва плат. под. 100230996

Інд .под. № 020119726092

Призначення платежу: благодійна допомога

Ми і надалі не будемо залишатися осторонь чужої біди! В планах - ще активніша співпраця з телеканалом  Інтер!

Учнівське самоврядування

Переглядів: 28 | Додав: kef | Рейтинг: 0.0/0