Головна » 2018 » Жовтень » 5 » День вчителя
День вчителя

Вчителю мій, тобі подяка і шана!

День вчителя в Україні відзначається у першу неділю жовтня. В нашому закладі цей день завжди проходить по-особливому. З  самого ранку в школі панувала святкова атмосфера. Оформлена виставка художніх учнівських  робіт на осінню тематику та відеопривітаннями з Днем вчителя суттєво доповнювала її.

За шкільною традицією День вчителя це ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводили учні старших класів з залученням батьків, які спробували себе в ролі вчителів.

Приємним сюрпризом, для всіх присутніх в цей день, стала святкова музично-розважальна програма «TV мікс». Всі учасники святкового дійства подарували масу вражень своїми неймовірними виступами та креативним підходом. Пародії на телевізійні передачі: «Світське життя», «X фактор», «Битва екстрасенсів», «Comedy Club», «Танцюють всі» - розкрили творчі грані учнів та вчителів закладу, не залишивши нікого байдужим в залі. Вокальні номери, хореографічні постановки, гумористичні мініатюри – це було щось неймовірне!

Тісна творча співпраця учнів та вчителів вилилась, на мою думку, в гарний результат. Адже ще Генрі Форд, описуючи формулу успіху, говорив:

Збиратися разом – це початок,

триматися разом – це процес,

працювати разом – це успіх.

Бажаю Всім добра, натхнення й творчих злетів! Зі святом!

Педагог-організатор школи

Переглядів: 40 | Додав: kef | Рейтинг: 0.0/0