Головна » 2017 » Листопад » 26 » Місячник Безпеки життєдіяльності.
Місячник Безпеки життєдіяльності.

24 листопада 2017 року учні 5-Б та 5-В класів відвідали 3-тю Державну пожежно-рятувальну частину з метою повторення правил пожежної безпеки в рамках мічсячника Безпеки життєдіяльності.

$CUT$Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva.

Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.

23 листопада учні 5-Б та 5-В класу з класними керівниками відвідали Музей пожежної безпеки. У музеї регулярно проводяться екскурсії для дітей з метою пропаганди пожежної безпеки. Діти ознайомились з історією розвитку пожежної охорони в країні та місті, ознайомились з основними функціями органів державного пожежного нагляду , їх завданнями і правами. Широко були проілюстровані причини пожеж та заходи щодо їх попередження. Учням були представлені діючі макети. Екскурсія була дуже цікава. Учні 5-х класів пообіцяли екскурсоводу НІКОЛИ НЕ ГРАТИСЬ ІЗ ВОГНЕМ! Таким чином, учні 5-х класів підвели підсумок місячнику безпеки життєдіяльності. Рекомендуємо відвідайти цей музей і ніколи не стати винуватцями пожеж, а тим більше погорільцями.

Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.

Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva.

Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva.

Переглядів: 89 | Додав: Olga2013 | Рейтинг: 0.0/0