Головна » 2018 » Травень » 8 » Не будьмо байдужими!
Не будьмо байдужими!

Будьмо милосердними!

Вже не вперше учні нашого закладу простягають руку допомоги своїм друзям, однокласникам. От і цього разу ми не залишились байдужими, не стояли осторонь, почувши про неприємну новину – хворобу нашої шкільної подруги Сімагіної Дар'ї. На заклик про допомогу відгукнулись всі без винятку жителі шкільної громади: учні, педагоги, вихователі, технічний персонал. Спільними зусиллями нам вдалось зібрати суму коштів, яка, сподіваємось, допоможе Даринці в боротьбі з хворобою, та полегшить її стан.

Ми, всі учні школи-інтернату, бажаємо тобі, Даринко, перемогти в цій нелегкій боротьбі. Ми підтримуємо тебе!  Ми з тобою!!!!

Шкільне самоврядування

Переглядів: 40 | Додав: kef | Рейтинг: 0.0/0