Головна » 2018 » Квітень » 18 » Шаховий турнір
Шаховий турнір

17 квітня в школі-інтернаті № 7 відбулось змагання

з шахів між учнями 5-9 класів.

Фото Антона Борисовича.

У турнірі взяли участь 11 учнів нашої школи.

Фото Антона Борисовича.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

Партії тривали в середньому 10-15 хвилин,

на рівні дорослих змагань.

Перше місце у важкій боротьбі здобув

учень 5в класу Остапенко Олександр.

Фото Антона Борисовича.

Друге місце зайняв учень 9а класу Опетюк Дмитро.

Третє місце зайняла учениця 5а класу Вікторія Шаповалова

Переглядів: 63 | Додав: kef | Рейтинг: 0.0/0
1
Увага! Шахи корисні для вашого здоров'я. Шахи - чи не найстаровинніша гра у світі. Психологи вважають, що шахи - ефективний спосіб поліпшити пам'ять. Також ця гра допомагає у вирішенні складних проблем.Іноді шахісти грають із зав'язаними очима, щоб продемонструвати свою майстерність. Це, звичайно, вимагає здатності чітко уявляти дошку та всі ходи, що надзвичайно складно. Рекорд у такій грі був встановлений 1960 року в Будапешті. Янош Флеш, який грав із 52 супротивниками одночасно, причому таки із зав'язаними очима, - виграв 31 партію. Вітаю переможців. Учасникам турніру перемог в майбутньому.