Головна » 2018 » Вересень » 14 » Вибори президента школи
Вибори президента школи

14.09.2018 р. в нашому закладі відбулась важлива подія –

вибори президента школи!

За статутом шкільного самоврядування вибори проводяться раз на рік. Цій події передувала передвиборча агітація, де було заявлено 5 кандидатур на пост президента школи, а саме: Ткаченко Крістіна (8-Акл.), Сідлецька Ліза (8-Бкл.), Андрєєва Софія (8-Бкл.), Пахомова Анастасія (9-Бкл.) Говорова Ярослава (10кл.). Кандидати в президенти представили свої передвиборчі програми з планом дій, пропозиціями та побажаннями, з якими учні та вчителі мали змогу ознайомитись на стенді «Шкільне самоврядування».

Учнівський та вчительський колективи школи-інтернату відповідально підійшли до питання виборів президента та продемонстрували свою активну позицію. На виборах проголосувало 209 чоловік, що становить більше 70% всіх хто має виборче прво, а отже, вибори можна вважати такими, що відбулися.

Всі кандидати були гідні посади президента та ШВК підрахувавши бюлетні розподілила місця таким чином: з великим відривом, набравши 85 голосів, перемогу здобула Ткаченко Крістіна, учениця 8-А класу. Другою, по кількості набраних голосів, стала Андрєєва Софія, учениця 8-Б класу. Трішки меншу кількість голосів набрали  Пахомова Анастасія, Сідлецька Єлизавета та Говорова Ярослава.

Переможця виборів було оголошено на загальношкільних зборах.  За результатами шкільного голосування президентом школи стала Ткаченко Крістіна, учениця 8-А класу, дівчина з активною громадською позицією та великим бажанням змінити шкільне життя, що і прозвучало на офіційній інавгурації, адже як відомо – самоврядування третя гілка влади в школі.

Новообраний президент подякувала всім присутнім за підтримку та довіру, пообіцяла виконувати покладені на неї обов’язки та діяти в інтересах учнів. Тож побажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі з нетерпінням очікуємо приємних нових змін в нашому закладі!

Переглядів: 24 | Додав: kef | Рейтинг: 0.0/0