Головна » 2018 » Березень » 12 » Вручення сертифікатів!
Вручення сертифікатів!

Миколаївській загальноосвітній санаторній школі-

інтернату №7, а також учням 11 та класів за

участь у американському проекті

"The Great Kindness Challenge".

Фото Инны Дмитренко.

Американський проект існує 3 2006р. і був створений з метою культивування миру і доброти, співзасновником якого була вчитель початкової школи Джил МакМанігал (Jill McManigal). Кожна школа, залучена до проекту, отримує список із 50 добрих справ, які мають бути реалізовані протягом тижня.

"Kids for Peace" - діти за мир - основна ідея.

11 клас, на чолі з вихователями: Драчевською Г.П. та Тереховою Н.В., допомогають дитячому будинку "Сонечко" не перший рік. Але в цьому році учні разом з батьками і вихователями зібрали 10 000грн і перерахували в дитячий будинок "Сонечко" кошти на потреби малюків. Адже діткам постійно необхідні памперси, медикаменти, одяг, засоби особистої гігієни. (За цим посиланням всі небайдужі можуть ознайомитися з потребами дитбудинку і надати допомогу http://nikolaev-deti.mk.ua/…/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%20%D0%BF%D0… )

7Б клас, на чолі з вихователем - Бугровенко К.З., взяли шефство над ветераном війни і допомогають впродовж декількох років. В цьому році учні долучилися до Всеукраїнської акції "Додай читання" та організували на базі школи-інтернату свою акцію "Подаруй книгу Дмитру Ружевичу".

Дмитру 13 років. Він проживає на Донеччині, любить читати, але не ходить до школи через інвалідність. Хлопчик зареєстрував першу приватну бібліотеку у селищі Сергіївка, яка налічує 1350 книг - "Бібліотека Дмитра Ружевича", частина з яких потрапила до місцевих книгозбирень.Фото Инны Дмитренко.Фото Инны Дмитренко.Фото Инны Дмитренко.Фото Инны Дмитренко.Фото Инны Дмитренко.

Фото Инны Дмитренко.

Переглядів: 77 | Додав: innapanchenko1983 | Рейтинг: 5.0/1