Головна » 2017 » Листопад » 21 » Всесвітній день дитини
Всесвітній день дитини

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 листопада Всесвітнім днем дитини. Це свято відбулось в нашій школі доволі незвичайно.

Після уроків діти побачили на шкільному подвір'ї службові автомобілі наряду реагування поліції охорони та Регіонального сервісного центру МВС України.

Поліцейські охорони розповіли школярам як утриматися самому та не стати жертвою правопорушень , про діяльність служби охорони, роботу «тривожної» кнопки, які спецзасоби використовують наряди реагування під час несення служби.

Фахівці Міністерства внутрішніх справ України знайомили школярів про послуги сервісних центрів, відповідали на численні запитання й роздавали інформаційні листівки.

Діти з цікавістю приміряли бронежилети, шоломи, засоби індивідуального захисту та з нетерпінням чекали момент, щоб сфотографуватися.

У цей день навіть дощова погода не завадила всім отримати море позитивних емоцій та гарного настрою.

(Використано матеріали з офіційного сайту Департаменту поліції охорони Національної поліції України )

Переглядів: 92 | Додав: kef | Рейтинг: 0.0/0