Головна » 2018 » Червень » 8 » Всеукраїнський конкурс "I am proud of being Ukrainian"
Всеукраїнський конкурс "I am proud of being Ukrainian"

Всеукраїнський конкурс

"I am proud of being Ukrainian"

Кожен із нас має особливі почуття до країни, міста, села, з якого розпочинається наш життєвий шлях. Саме це місце зветься Батьківщиною. Бути українцем – не просто мати відповідне громадянство. Бути українцем означає дивитися на світ певним чином, як закладено в культурі нашого народу, любити свій край, творити історію молодої незалежної держави України.

У травні учні середньої та старшої школи (7 - 10 класи) брали участь у конкурсі від видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст, умовою якого було написання есе на тему : "I am proud of being Ukrainian" ("Пишаюся, що я українець"). Учасники конкурсу отримали сертифікати.

Переглядів: 90 | Додав: innapanchenko1983 | Рейтинг: 0.0/0