Покладання квітів до пам'ятника

Тарасу Григоровичу Шевченко

Фото Антона Борисовича.

Фото Івана Федьковича.

Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.

Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.Фото Olga Vasileva.

Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva. Фото Olga Vasileva.

10-Б

09 березня 2017 року учні школи - інтернату №7 відвідали інтернат №2 для участі у грі серед дівчат " Міс - юна Україночка".

"Кожен здібний та працьовитий студент має можливість пройти стежку від студента до професора за обраною спеціальністю."

2 березня 2017 року учні 9-А,10-х та 11 класів мали можливість відчути себе студентами Миколаївського національного аграрного університету. Зустріч із заступником декана з навчальної роботи – кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри економічної кібернетики і математичного моделювання Тищенко Світланою Іванівною тривала близько години,була пізнавальною, цікавою. Вона розповіла про місію факультету менеджменту – підготувати студентів для здійснення ефективного управління у різних галузях суспільного виробництва, навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми, розвивати здібності оригінально та творчо мислити, дотримуючись у житті етичних норм. Ще єчас для роздумів та прийняття рішень...

16 .12. 2016

Дорога кожної людини – неповторна, особа і її шлях – унікальні. Важливо серед тисячі доріг вибрати одну єдину, знайти своє покликання, не помилитися. Це виконати нелегко, тисячі випускників роблять цей нелегкий відповідальний крок у своєму житті. Тож профорієнтація ніколи не була зайвою. Задля залучення найкращих випускників для навчання в Національному універсітеті кораблебудування імені адмірала Макарова господарі запросили учнів 10-Б та 11 класів в гості. Учні із зацікавленістю слухали виступи викладачів-професорів , ознайомилися зі специфікою навчального закладу, технічним оснащенням.

Учнівський колектив, вчителі та батьки школи—інтернату №7 вітають Шаманську Вікторію, ученицю 10—Б класу з ІІІ місцем у XX конкурсі української патріотичної пісні « Червона калина»

Обожнюємо канікули!

Недарма кажуть, що щира праця не важка, бо вона дає справжнє задоволення.

2016-09-30 «Добро завжди повертається до тебе» - під таким гаслом 30 вересня відбувся святковий ярмарок, присвячений 55-й річниці заснування закладу.

26 вересня 2016 року в школу завітали гості.