Вітаю Вас, Гість

  

В перший день місячника здоров'я, 06.04.2015 р., учні  7-А класу з великим задоволенням відвідали кінноспортивну школу з метою ознайомлення зі специфікою її роботи.  Діти мали можливість познайомитись з історією цієї школи, музеєм, а найбільшу насолоду отримали від їзди верхи. Діти віддячили граціозним тваринам, пригостивши їх морквою, яблуком, цукром.

    Настільки сподобалось, що ми вже запланували і наступні зустрічі, які стануть традиційними. Це не тільки приємно, але і дуже корисно, бо як відомо, застосування методу іпотерапії – це профілактика і лікування багатьох захворювань.

 

 

Патріотизм – це любов та відповідальність. Любов до землі на якій ти народився, та відповідальність за її долю та долю твого народу. Патріотизм – це практичність. В України не має постійних друзів та постійних ворогів, є лише постійні інтереси нашої держави. Справедливо лише те, що вигідно Україні. Правильно лише те, що вигідно Україні. Громадянський патріотизм – це ще й єдина ідея, яка може об’єднати народ України в єдину політичну націю. Політично об’єднана Україна, коли народ і патріотична влада чутимуть один oдного і діятимуть в одному напрямі - сильнішої і багатшої держави в Європі не буде.

 

                                                                            7-а клас

Зустріч з працівниками ДАЇ

 

   ВЕСНЯНА ТОЛОКА 

             
 
                                           
 
 
 
 
Пізнаємо рідний край!!!

 
 
 

        Засідання клубу"ПІЗНАЙ СЕБЕ" на тему 

 
 
             "Друга шукай,а знайдеш тримай!"

//

 
 

 
 
ОСЬ ЯКІ МИ ГАРНІ ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА!!!
 
 
Вічна пам'ять воїнам афганістану!
 
 
 
У театрі