Вітаю Вас, Гість

 

 

Всеукраїнський конкурс "I am proud of being Ukrainian"

        Кожен із нас має особливі почуття до країни, міста, села, з якого розпочинається наш життєвий шлях. Саме це місце зветься Батьківщиною. Бути українцем – не просто мати відповідне громадянство. Бути українцем означає дивитися на світ певним чином, як закладено в культурі нашого народу, любити свій край, творити історію молодої незалежної держави України. 

             У травні учні середньої та старшої школи (7 - 10 класи) брали участь у конкурсі від видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст, умовою якого було написання есе на тему : "I am proud of being Ukrainian" ("Пишаюся, що я українець"). Учасники конкурсу отримали сертифікати.

 

 

 

 

 

 

Cambridge Story Competition

Протягом квітня учні віком до 12 років брали участь у Міжнародному конкурсі дитячих історій "The Cambridge Story Competition". Діти писали цікаві історії і прикрашали їх малюнками та фотографіями.

Родіон Фоменко, 3А "Peter and the Rowan Tree"

Максим Демір, 4А "My Cat", вірш

Таісія Нечаєва, 4А "Nature in Spring"

Ліза Опанасюк, 4А "About books"

Iван Горбуров, 4Б "The Beauty of Forests"

Максим Фатєєв, 6Б "Penguin"

Вікторія Барановська, 6Б "My Savior"

Автори історій отримають офіційні сертифікати!

Змагання закінчується 30 квітня. Після чого протягом 30 днів будуть оголошені результати конкурсу і імена 12 переможців (The Outright Winners), а також імена авторів 3 історій (Monthly Winners), що увійдуть до збірки "Top Stories".

Слідкувати за новинами можна на сайтах:

Facebook (facebook.com/CambridgeUPELT)
World of Better Learning (http://www.cambridge.org/elt/blog/)

Вручення сертифікатів!


Миколаївській загальноосвітній санаторній школі-інтернату №7, а також учням 11 та  класів за участь у американському проекті

"The Great Kindness Challenge". 


Американський проект існує 3 2006р. і був створений з метою культивування миру і доброти, співзасновником якого була вчитель початкової школи Джил МакМанігал (Jill McManigal). Кожна школа, залучена до проекту, отримує список із 50 добрих справ, які мають бути реалізовані протягом тижня.

"Kids for Peace" - діти за мир - основна ідея.

11 клас, на чолі з вихователями: Драчевською Г.П. та Тереховою Н.В., допомогають дитячому будинку "Сонечко" не перший рік. Але в цьому році учні разом з батьками і вихователями зібрали 10 000грн і перерахували в дитячий будинок "Сонечко" кошти на потреби малюків. Адже діткам постійно необхідні памперси, медикаменти, одяг, засоби особистої гігієни. (За цим посиланням всі небайдужі можуть ознайомитися з потребами дитбудинку і надати допомогу http://nikolaev-deti.mk.ua/…/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%20%D0%BF%D0… )

7Б клас, на чолі з вихователем - Бугровенко К.З., взяли шефство над ветераном війни і допомогають впродовж декількох років. В цьому році учні долучилися до Всеукраїнської акції "Додай читання" та організували на базі школи-інтернату свою акцію "Подаруй книгу Дмитру Ружевичу".

Дмитру 13 років. Він проживає на Донеччині, любить читати, але не ходить до школи через інвалідність. Хлопчик зареєстрував першу приватну бібліотеку у селищі Сергіївка, яка налічує 1350 книг - "Бібліотека Дмитра Ружевича", частина з яких потрапила до місцевих книгозбирень.

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

23 лютого 2018р. о 13:30 відбувся захід "If you love me.."

Учні початкової школи розповідали вірші, співали пісні англійською мовою, а також подарували чуттєвий вальс глядачам.

Захід підготували вчителі англійської мови: Совщак Ю.В. та Рижкова О.М.

 

19 - 23 лютого 2018р. Всеукраїнська гра "Puzzle English"

У грі взяли участь учні початкової школи (3 - 4 класи) та учні середньої школи (5 - 6 класи). Чекаємо на результати у квітні!

 

14 лютого 2018р. о 15:00 "Кохання мовами світу"

 

До Дня святого Валентина учні 7 - 11 класів підготували вірші і пісні про кохання різними мовами світу. А саме:

11 клас - Гамениця Ю. - французька ("Et Si Tu N’Existais Pas", Joe Dassin), О. Грицюк - російська ("Если б не было тебя", група "Несчастный случай")

11 клас - Дячук О. - іспанська (вірш А.Мачадо), переклад - Л. Єрмакова

10 клас - Новосад І., Школяр Д., Санько Д., Гудима Р., Пономаренко Є., Лоленко І., Нікітін В., Богайчук Ю., Снісар А., Пронін А. - українська (ОЕ "Мила моя, на небі")

8 А клас - Калінін Р. - англійська ("Souvenir", D. Roussos)

7 Б клас - італійська - ("Felicita", Al Bano&R.Power)

німецька - Дмитренко І.С. ("Ich liebte Sie", переклад вірша О.С.Пушкіна "Я Вас любил")

Щира подяка всім учасникам заходу, а також Н.В.Тереховій за допомогу в оформленні сцени та О.Бонцарівському за технічне забезпечення.!!!

 

 

Всеукраїнський конкурс для вчителів англійської мови ТeachersTalk від National Geographic Learning завершився.

У конкурсі взяла участь учитель англійської мови, Дмитренко І.С.